کلوبر فرم سی.اچ ۲-۱۴۰

مطالعه جریان و خواص روانکار
مطالعه جریان و خواص روانکار
آوریل 29, 2018
نکاتی برای درک بهتر گزارش آنالیز روغن‌ها
نکاتی برای درک بهتر گزارش آنالیز روغن‌ها
می 26, 2018

کلوبر فرم سی.اچ ۲-۱۴۰

کلوبر فرم سی.اچ 2-140

کلوبر فرم سی.اچ 2-140

کلوبر فرم سی.اچ ۲-۱۴۰ به تازگی توسط  شرکت “Klüber”  از روغن جدید خود برای روان سازی و چرب کردن زنجیره‌ها در حرارت بالا رونمایی کرد. کلوبر فرم سی.اچ ۲-۱۴۰ روغنی بهبود یافته‌ است که مقاومت حرارتی و ظرفیت تحمل بار بالاتری داشته و لایه محافظ برای میله‌ها، پیچ‌ها، غلتک‌ها و زنجیرها در پرس‌های پیوسته در تولید پنل‌های چوب است.

مواد افزوده شده به این روغن زنجیر به گونه‌ای فرمولاسیون شده‌اند‌ که به حل کردن یا تعلیق پسماندهای خمیری کمک کند و آن‌ها را از محل روغن کاری خارج کند تا در حین کار و بدون توقف برنامه تولید، نظافت داخل دستگاه هم انجام شود.

کلوبر فرم سی.اچ ۲-۱۴۰ به گونه‌ای طراحی شده که میله‌های تا شونده‌، پیچ‌ها، بستر سیستم زنجیر را تمیز نگه دارد و روان تر کار کنند.که در نهایت منجر به بهبود بهره برداری پِرسکاری و کاهش زمان بیکاری می‌گردد. استفاده درست و به موقع روغن‌های تمیز کننده باعث می‌شود که کاربران زمان و هزینه‌های نگهداری کمتری برای تمیز کردن و تعویض میله‌های تا شونده و پیچ‌ها صرف کنند.

این روغن جدید برای تمیز کردن انواع مختلفی از زنجیرها، میله‌های تا شونده، پیچ‌ها و بستر سیستم زنجیر دستگا‌ه‌های پرس چوب از شرکت‌های مانند (Siempelkamp, Dieffenbacher and Küster) قابل استفاده هستند.

شرکت “Klüber” تولید کننده برجسته روغن‌ها و روان سازهای مخصوص با نزدیک به دو هزار نفر کارمند در بیش از سی کشور، محلول‌های روان سازی (ضد فرسایش) را به تمام بازارها و صنایع جهانی عرضه می‌کند.

ترجمه:شرکت تامین روانکار دایان

3 دیدگاه ها

 1. مهراد گفت:

  شرکت تامین روانکار دایان ، آیا شما محصولات کلوبر را هم میفروشید؟

  • S M گفت:

   با سلام
   بله،لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۶۴۰۰۰ تماس گیرید.

 2. شیرین مسعودی گفت:

  والا من که هر چی کلوبر از بازار خریدم، تقلبی در اومد. گریس هاش رو از کجا بخریم که اصل باشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *